Vacature: Production Process Engineer
Fulltime
Ben jij de echte techneut die ons proces wil doorgronden en verbeteren? Ga de uitdaging aan en word Production Process Engineer bij HSV!
Over HSV
HSV Packaging & Insulation nv in Ede maakt producten in partikelschuimen, zoals EPS en EPP. Deze producten zijn allemaal klant-specifiek en worden gebruikt voor onder andere technisch hoogwaardige toepassingen. Partikelschuimen hebben uitstekende isolerende eigenschappen, zijn licht van gewicht, duurzaam en bieden veel vormvrijheid.
HSV loopt daarbij voorop als het gaat om ontwikkeling en technologie en type producten die van partikelschuimen gemaakt worden. Niet voor niets noemen we ons zelf vol trots “the particle foam engineers”.
Elke dag werken we met elkaar weer aan nog betere en nog mooiere producten. Met succes want we groeien. Om de groei en verdere professionalisering vorm te geven zoeken we een echte techneut die ons daarbij gaat helpen.
Waar krijg jij energie van als Production Process Engineer?
Als Production Process Engineer vind jij het leuk om bestaande kennis en ervaring samen te brengen, te structureren en toegankelijk te maken en verder in de organisatie te borgen en uit te rollen. Het resultaat zal zijn dat de kwaliteit verder stijgt en de productiekosten zullen dalen. Je krijgt energie van het ondersteunen van procesoperators bij het verbeteren van het productieproces en hun te trainen. Vanuit de combinatie van theoretische en praktische technische kennis ben je in staat dat te doen.
HSV maakt regelmatig nieuwe producten voor haar klanten. Nadat de matrijs geconstrueerd is door engineering en de hulpmiddelen aan machines geleverd zijn moet er proefgedraaid worden. Met deze proefproductie moet aangetoond worden dat we het product volgens de eisen van de klant kunnen maken en dat we dat ook stabiel en met de berekende parameters kunnen doen. Jij pakt graag de verantwoordelijkheid voor deze proefproductie. Je voert de experimenten uit of je laat ze uitvoeren binnen productie. Ook kan het zijn dat je bestaande producten in nieuwe materialen gaat maken. Het opzetten van die experimenten op een professionele manier met een korte doorlooptijd zie jij als een uitdaging.
Daarnaast werk je verder aan het verbeteren en standaardiseren van onze processen om de stabiliteit in productie te verhogen. Door middel van proces-data-analyse kijk je waar verbetering mogelijk is. Je werkt nauw samen met je collega productie-proces engineer. Naast het productieteam werk je ook veel samen met Engineering en Quality.
Wat breng je mee
Een afgeronde opleiding in techniek op hbo-niveau en ervaring met bovenstaande uitdagingen of de wil om deze ervaring op te bouwen. Je snapt dat één meting geen meting is, je bent een volhouder. Ook kan je in concepten denken en die praktisch vertalen. Je zoekt en vindt samenwerking en spreekt de taal van de vloer.
Wat levert het je op
Je gaat werken bij een familiebedrijf dat altijd de lange termijn voor ogen heeft in haar keuzes. Je krijgt betrokken en plezierige collega’s die graag hun kennis met je delen en open staan voor jouw professionele inbreng. HSV telt ongeveer 100 medewerkers, dat betekent dat de lijnen kort zijn en jouw bijdrage direct merkbaar is en herkenbaar. Een bij de functie en jouw ervaring passende salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden.
Wanneer bovenstaande uitdaging jou op het lijf geschreven is, aarzel dan niet en solliciteer!