Perfecte temperatuur voor thuisbezorgdiner van Kookland.nl

In september 2016 kwam HSV in contact met Ton Marsman, eigenaar en cuisenaire van Kookland. Zijn idee; warme diners, inclusief servies en gemaakt met eerlijke, hoogwaardige ingrediënten, kant en klaar thuisbezorgen bij de klant. Kookland levert momenteel al vacuümverpakte koude maaltijden, maar Ton gaat met dit idee een stap verder, een echte logistieke uitdaging.

De ambachtelijk bereide diners worden gekoeld en vacuümverpakt. Hierna worden de maaltijden op distributiepunten op de gewenste temperatuur gebracht, de borden opgemaakt en uitgeleverd aan de consument.

Ton benaderde HSV met zijn uitdaging: ‘Hoe krijgen we de opgemaakte borden met deze diners op de juiste temperatuur en keurig opgemaakt op tafel bij de consument?’
Bijkomende uitdagingen waren:

• De gelimiteerde buitenmaten,
• de vereiste isolatiewaarde en
• het aantal stuks servies dat moest passen.

De totstandkoming van de diner-solution

HSV begon met engineeren en ontwikkelde de Kookland diner-solution, gemaakt van EPP (geëxpandeerd polypropyleen). EPP is afwasbaar, isoleert sterk en is herbruikbaar, de ideale materiaaleigenschappen voor dit project.

Creatief als altijd kwamen de engineers van HSV ook dit keer met een ingenieuze oplossing. Een deksel zo ontworpen dat de opmaak van de borden volledig intact blijft en het bestek niet verplaatst.

De ontwerpfase bestond uit een aantal revisies die Kookland en HSV gezamenlijk hebben doorlopen. In oktober leverde HSV een freesmodel uit. Na uitvoerige veldtesten en een aantal revisies werden, in maart van dit jaar, de eerste productiesamples van deze dinerboxen geproduceerd.

Duurzame keuze voor de consument

De Kookland dinerbox wordt geproduceerd d.m.v. een minimale inzet van grondstoffen en met gebruik van hernieuwbare energie. De Renault Twizzy (een volledig elektrisch voertuig) wordt ingezet voor de bezorging. Een verantwoorde en duurzame keuze voor de consument!

Gedurende het traject heeft HSV de klant op tal van facetten ontzorgd en o.a. de engineering uit handen genomen. Ton is erg tevreden over de plezierige samenwerking en het uiteindelijke resultaat.

Terug naar overzicht

Onze opdrachtgevers zijn onder andere:

Whirlpool kiest voor HSV the particle foam engineers
Philips kiest voor HSV the particle foam engineers
Bentley kiest voor HSV the particle foam engineers
Bosch kiest voor HSV the particle foam engineers
VW kiest voor HSV the particle foam engineers
Vasco kiest voor HSV the particle foam engineers
Vaillant kiest voor HSV the particle foam engineers
Remeha kiest voor HSV the particle foam engineers
Pelzer kiest voor HSV the particle foam engineers
Nefit kiest voor HSV the particle foam engineers
Marine Harvest kiest voor HSV the particle foam engineers
Magna kiest voor HSV the particle foam engineers
Landrover Jaguar kiest voor HSV the particle foam engineers
Johnson Controls kiest voor HSV the particle foam engineers
Inventum kiest voor HSV the particle foam engineers
Intergas kiest voor HSV the particle foam engineers
Indisit kiest voor HSV the particle foam engineers
Faurecia kiest voor HSV the particle foam engineers
Electrolux kiest voor HSV the particle foam engineers
Buderus kiest voor HSV the particle foam engineers
Audi kiest voor HSV the particle foam engineers
SolvisBen
HSV the particle foam engineers, supplier of balmoral
M&G Customer is customer HSV the particle foam engineers

Wilt u vrijblijvend meer informatie?

Neem contact op met een van onze engineers